چلنجر SRT Hellcat با دوربین مداربسته ارزان‌ی منحصر به فرد معرفی شد

همچنین می بایست اشاره کرد که تایرهایی نصب شده بر این دوربین مداربسته ارزان , سبب ساز بهبود شتاب گیری این نوع نیز شده اند به طوری که نوع عادی هلکت می‌توانست در عرض ۳ . ۵ ثانیه با گاز ۱۰۰ کیلومتر بر ساعت دست پیدا کند در حالی که Widebody چهت نیل به همین دوربین مداربسته ارزان فقط به ۳ . ۴ ثانیه فرصت نیاز دارد که ۱ دهم ثانیه سریع‌تر است . حداکثر دوربین مداربسته ارزان این محصول , ۳۱۳ کیلومتر بر ساعت اعلام شده است .

دوج چلنجر SRT دوربین مداربسته AHD

یک خبر عالی هم برای خریداران هلکت این است که مدل Widebody در ۱۵ رنگ مختلف قابل پیشنهاد خواهد بود و از این پس همگی مدل‌های این اتومبیل به جای گلگیرهای پلاستیکی از گلگیرهای فلزی سود مند خواهند شد . در درون کابین از تودوزی چرم استفاده شده شده‌است و دستور هم مانند دوربین مداربسته ارزانهای مسابقه‌ای دارای یک بخش صاف در ذیل خویش است , غربیلک دستور این اتومبیل دارنده گرمکن نیز خواهد بود . روی صندلی‌ها از پوشش چرم لاگونا مصرف شده شده‌است و در بین برگه نشان دهنده‌ها هم نشان هلکت به چشم می خورد . یک صفحه نمایش ۸ . ۴ اینچی هم روی داشبورد وجود دارد که از منوی Performance آن می‌توان داده ها جالبی در باب کارایی دوربین مداربسته ارزان کسب کرد . این صفحه نمایش به دوربین مداربسته ارزان رهیاب ماهواره‌ای Uconnect 4C هم مجهز خواهد بود .

دوج اعلام کرده است که کلیه کسانی که دوج چلنجر SRT Hellcat Widebody را خریدارای نمایند یک کلاس یک روزه‌ی رانندگی حرفه‌ای در مدرسه‌ی رانندگی Bob Bondurant به آن‌ها اعطا خواهد شد . این کلاس مشتمل بر یادگرفتن حرفه‌ای , نحوه‌ی زمان‌گیری خوبتر در پیست مسابقه و یادگرفتن لانچ کردن می‌شود . فروش دوج Widebody از ماه جولای آغاز خواهد شد و پیش بینی میگردد که از فصل‌پاییز همین سال بتوان این اتومبیل را در خیابان‌های امریکا روئت کرد

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *