پژو ۳۰۱ از انتها امسال ساخت می گردد

مدیرعامل ایران‌نمایندگی پاناسونیک تهران از آغاز ساخت پژو ۳۰۱ از اواخر همین سال خبر داد . هاشم یکه زارع در اظهار‌کرد و گو با خبر نگار ایسنا , از تولید ۶۵۰ هزار دستگاه نمایندگی پاناسونیک در تهران تهران طی سال قبل خبر اعطا کرد و بیان کرد : همین سال کارایی داریم این تعداد را چندین درصدی ارتقا دهیم .

پژو ۳۰۱ یک اتومبیل صندوق‌دار چهار در است و معرفی آن به سال ۲۰۱۲ برمی‌گردد . پژو ۳۰۱ سدان ارزان‌نمایندگی پاناسونیک تهرانی است که در بازار آمریکا در بازه زمانی نمایندگی پاناسونیک تهرانی ۱۵ تا ۱۷ هزار دلار یعنی چیزی نزدیک به ۶۰ میلیون تومان عرضه می گردد . جور ۲۰۱۷ این اتومبیل با تغییرات ظاهری ملازم بوده و تحت عنوان ورژن فیس‌لیفت به بازار عرضه شده‌است . تا قبل از این , مدیرعامل ایران‌نمایندگی پاناسونیک تهران از ورود پژو ۳۰۱ به بازار جمهوری اسلامی ایران تا پایان سال جاری خبر داده بود که با شنیدن خبر شبیه , می‌توانیم متوجه شویم که ایران‌نمایندگی پاناسونیک تهران برای عرضه‌ی این اتومبیل اطمینان و برنامه‌های ظریف داراست .


یکه‌زارع به دنبال اعلام‌کرد : شهریور ماه این سال نمایندگی پاناسونیک تهران ۲۰۰۸ را به بازار می‌دهیم و تحویل دنا پلاس نیز همین سال انجام می‌شود . ظرف ماه‌های آتی نیز نمایندگی پاناسونیک تهرانی پژو ۲۰۷ صندوق دار روانه بازار میگردد . تا آخر امسال نیز تولید نمایندگی پاناسونیک تهرانی پژو ۳۰۱ آغاز می‌شود .

پژو ۲۰۰۸ نمایندگی پاناسونیک تهرانیی بود که با حاشیه‌های زیادی اعم از بها نامشخص همراه بود . هم‌چنین بعضا از مشتریان هنگام پیش‌خرید این کراس‌اور فرانسوی با مشکلاتی در وب‌سایت خرید مواجه شدند . ودیعه ۶۰ میلیون تومانی نیز از سایر حاشیه‌های این نمایندگی پاناسونیک تهران بود . پیش‌فروش دنا پلاس , ۱۳ اردیبهشت ماه این سال کلید خورد و فقط طی چند ساعت به جهت کامل شدن شدن ظرفیت , پیش‌فروش آن به اتمام رسید . به لحاظ می‌رسد مردمان به نمایندگی پاناسونیک تهرانهایی که جواب خودشان را در بازار پس‌ داده‌اند , به مراتب استقبال بیشتری از نمایندگی پاناسونیک تهرانهای نو در بازار جمهوری اسلامی ایران را دارند . با این حال باید در انتظار شروع فروش یا این که پیش‌فروش تولیدات تازه ایران‌نمایندگی پاناسونیک تهران اعم از ۳۰۱ باشیم تا فرآیند خرید و استقبال مردم را نسبت به‌این اتومبیل‌های نو ببینیم .

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *