تست Mobile – Friendly دستگاه چاپ بنر بودن وب سایت از روش گوگل

با دستگاه چاپ بنر وجود کلیه گیر شدن وب و اتصال یوزرها از طریق تلفن همراه هم پا به اینترنت سرعت بالا , وب مسترها باید به این زمینه تامل کنند که هر چه سریعتر اینترنت سایتشان را ریسپانسیو نمایند چون گوگل در اطلاعیه ای اعلام کرده که در رخ عدم پشتیبانی قالب توسط گوشیهای همپا , تبلت و اثاثیه جانبی دستگاه چاپ بنر دیگر که قابلیت و امکان اتصال به وب را دارا هستند , رنک سایت را کاهش می‌دهد . دستگاه چاپ بنر البته صحت این مسئله به صورت صد در صد مشخص و معلوم وجود ندارد ولی با جستجوی کلمه و واژه Mobilegeddon در وب و فعال‌سازی بخش Mobile – Friendly Test می توانایی این داعیه را اثبات کرد . دستگاه چاپ بنر طبق توضیحاتی که در یکی‌از سایتهای دستگاه چاپ بنر اهل ایران مندرج شده است شرکت Portent که درزمینهٔ SEO کار مینماید , اخیراً ۲۵ هزار وب‌سایت برتر عالم که بوسیله سرویس‌های ALEXA و Majestic Million انتخاب‌شده‌اند را در صفحه‌ی آزمایش گوگل تست کرده و دستگاه چاپ بنر مشاهده کرده است که ۱۰ هزار قضیه از آنان در‌این تست رد شدند . با پی بردن این که نزدیک به نیمی از جستجوهای اینترنتی دستگاه چاپ بنر بوسیله گوشی‌های موبایل انجام می‌شود , به نظر می‌آید صاحبان وب‌سایت‌ها دستگاه چاپ بنر باید سریع‌تر برای رفع خطاها طراحی وب‌سایت‌هایشان اقدام کنند وگرنه رتبهٔ آن‌ها در جستجوهای گوگل افت میکند .

این خبر بااینکه برای بسیاری از صاحبان وب‌سایت‌ها نا مطلوب است , برای بخش اعظم دستگاه چاپ بنر مردمان جهان خبر خیر است . سخت‌گیری کردن گوگل دستگاه چاپ بنر در برتری دادن به سایت‌هایی که طراحی نیکی برای موبایل دارا هستند , کیفیت اینترنت را ارتقاء خواهد اعطا کرد و طراحان وب‌سایت‌ها را مجبور خواهد کرد که با موج منفعت از تلفن همراه برای گشت‌وگذار در اینترنت یاروهمدم شوند و وب‌سایت‌های حرفه‌ای‌تر و دستگاه چاپ بنر قشنگ‌تری پباده سازی نمایند .
در حالتی که شما خویش مالک وب‌سایت هستید , خوب تر است هرچه زودتر برای Mobile – Friendly کردن آن مبادرت نمایید تا بازدارنده از افت رتبهٔ وب‌سایتتان در جستجوی گوگل گردید . همین مبادرت قادر است شمارا نسبت به دیگر وب‌سایت‌هایی که دلخواه برای تلفن همراه نیستند جلو بیندازد و رتبه‌تان را ارتقاء دهد . درین او‌لین کاری که بایستی بکنید این است که مشاهده کنید گوگل چه نظری در زمینه ی وب‌سایتتان داراست . راحت‌ترین رویه برای فهمیدن این مسئله این است که وب‌سایتتان را با تلفن همراه در گوگل کاوش فرمائید . مواردی که تگ Mobile – Friendly دارند ازنظر گوگل برای گوشی مناسب هستند .
ابتدا وارد سایت Mobile – Friendly Test شده و نام دامنه سایتتان را در کادر مشخص و معلوم تایپ نمائید . فیض با رنگ قرمز رنگ یا این که سبز نمایش داده میگردد .


۱ تست Mobile Friendly بودن سایت از طریق گوگل

همان طور که مشاهده میکنید ورژن جدی قابل بخش یادگرفتن از این ویژگی پشتیبانی کرده و طبق استاندارهای روز عالم طراحی شده‌است

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *